Jsem teenager a chci se líbit

Dneska už je každýmu jasný, že žádný abrakadabra na křivý zuby nepomůže, ale spousta teenagerů se bojí zajít k zubaři, i kdyby se jednalo jenom o prohlídku, natož snad o použití fixních (pevných) rovnátek. I Ty k nim patříš? A proč? No jasně, určitě někdo z Tvého okolí razí názor typu: "Když ono je to určitě takový mazlavý a slizký v puse, musíš to mít děsně dlouho a pořád chodit na takový ty kontroly a přitom se ti to stejně může kdykoliv rozbít a ještě to vypadá blbě a k ničemu se ti to nehodí. A nakonec ti to ani nepomůže!" Doufám, že pokud Ti někdo něco takového řekl, že tomu nevěříš?!

K zubaři - ortodontovi - se vážně neboj jít. Vždyť se klidně může stát, že Ti doktor dá "jen" rovnátka snímací, která nosíš obvykle jen v noci. Když už se ale stane, že by se muselo přeci přistoupit k fixním rovnátkům, opakuju - neboj se. Sice si každá "pusa" zvyká na "fix" jinak, takže Tě ze začátku sem tam zubiska zabolí, ale jinak se s nima dá zažít i spoustu srandy!! Třeba gumičky, které Ti drží každý zámeček (aparátek přichycený na každém zubu), jsou barevné. A určitě se najde i Tvá oblíbená barvička a víš, jak je vtipně můžes střídat? Třeba na Vánoce si můžeš nechat dát kombinaci barev zelená/červená, na Velikonoce můžeš mít každý zoubek jiný atd.

Mezi námi, "fixy" mají pro Tebe i pár výhod! Tedy nejen, že můžeš střídat barvy gumiček Tvého rovnátka a že po určité době, až se Ti "fixy" sundají, budeš mít zoubky jako většina předních celebrit, ale k tomu - budeš se často ulejvat ze školy, protože musíš chodit na kontroly! :-)

Na každém rohu, ať už v televizi, na billboardech, v MHD na reklamách, či v časopisech, je vidět každodenně spousta " úžasných a krásných" celebrit (fotbalisti, herci, herečky, zpěváci, sportovci) s krásným úsměvem, který jim tvoří bílé a hlavně srovnané zuby. Myslíš si, že to mají od přírody? Nebuď labuť! Téměř všichni slavnější lidé podstoupili určitý lékařský zákrok, aby dospěli své mediální krásy. Chceš mít i Ty krásný úsměv? Přijď se ukázat  do ordinace a uvidíš, že s tím něco provedem. :-)

(autentický názer teenagera, který prošel ortodontickou léčbou)

Jméno
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Sdělení
Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:

Webové stránky: NETservis s.r.o.

© 2009 Ortodoncie. Všechna práva vyhrazena. Mapa webu
Ortodoncie, Makovského 1339, 163 00 Praha 6 - Řepy, Tel.: 235 325 933, E-mail: info(zavináč)ortodoncie-praha.cz