Jsem dítě a chci mít krásné zoubky

Krásné zoubky u dětí a krásný zdravý chrup u dospělých nejsou samozřejmostí, naopak jsou výsledkem trvalé péče. To ví asi každý rodič. Méně jasné už je, kdy s touto péčí začít. S čištěním si poradíte sami, případně s pomocí hygienistky, či dětského zubního lékaře. Ale rovnátka…..?

U velmi malých dětí s mléčnými zoubky bývá léčba potřebná a užitečná zřídka. Přesto, pokud máte nějakou pochybnost o správnosti postavení zoubků, rádi Vás uvítáme na konzultaci.

Podle naší zkušenosti by však každé dítě mezi 7. – 10. rokem mělo být ortodonticky vyšetřeno. Mnohým vadám, které se projeví pro laika viditelně až u dospívajícího dítěte dokážeme předejít již v zárodku včasnou léčbou. Vyhneme se tak pozdějším závažným komplikacím.

V odůvodněných případech doplňujeme vyšetření v ordinaci ještě rentgenovým snímkem čelisti a zubů, abychom se ujistili, že jsou všechny stálé zuby správně založeny.

První konzultační vyšetření není bolestivé, k ničemu Vás nezavazuje, pouze se ujistíte, že jste v péči o Vaše dítě nic nezanedbali.

Jméno
Příjmení*
E-mail*
Telefon*
Sdělení
Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:

Webové stránky: NETservis s.r.o.

© 2009 Ortodoncie. Všechna práva vyhrazena. Mapa webu
Ortodoncie, Makovského 1339, 163 00 Praha 6 - Řepy, Tel.: 235 325 933, E-mail: info(zavináč)ortodoncie-praha.cz